1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 kringgå mekanisk hög hastighet Fiber Optic Vag mikro Coax Touch Hdmi Switch

1gb / 2gb, 4 Port/8 Port/24 Port 2 x 2 kringgå mekanisk hög hastighet Fiber Optic Vag mikro Coax Touch Hdmi Switch

Sopofiber' 2x2BA optisk Switch är känd för sin höga prestanda, låga inkopplingsförlust och kompakt dimension.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Funktioner

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, Högtillförlitlighet

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-låsning

Ansökan

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Prestanda

Parametrar


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Överhörning

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeterbarhet

dB

≤±0.02

Strömförsörjning

v

3.0or5.0

Livstid

gånger

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Vikt

g

25

Dimension

mm

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12,8 (±0, 1 ~ 0,2 mm) customizationisavailable.

Elektriska

Specifikationer

Spänning

Nuvarande

Motstånd

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-låsning

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-låsning

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Läge

Våglängd

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connector

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: andra

3 = 3V

5 = 5V

L = låsning

N = viloströmsprincip

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = andra

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

X = andra

05 = 0,5 m

10 = 1.0 m

15 = 1,5 m

X = andra

OO = ingen

FP = FC/PC

FA = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST/PC

STA = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: andra

Hävstångseffekt på bred erfarenhet och kompetens, SOPO är välkänd som en av de största tillverkarna av 1 gb/2 gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 bypass mekanisk hög hastighet fiber optic vag micro koaxial touch hdmi switch för sin höga kvalitet och lågt pris produkter och utmärkt service. Observera att gratis att köpa billiga produkter tillverkade i Kina från vår fabrik.

Hot Tags: 1gb / 2gb, 4 port/8 port/24 port 2 x 2 kringgå mekanisk hög hastighet fiber optic vag micro koaxial touch hdmi switch tillverkare, fabriken, tillverkade i Kina, kvalitet, lågt pris, Billigt
Relaterade produkter
Kontakta oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adress: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop